Kar Amacı Gütmeyen Blog

Fake Domain Regleyenler ? Acizler ?

Ah şu reggerlar yokmu 😄, Bunlar kadar aciz mahluklar yoktur arkadaşlar, Bunlar hayatlarında herzaman ikinci planda kalmış ve kendini yalnızlığa mahkum kılmış bir umutla kendini iyi yerlerde düşünen veya çıkar sağlayacağını düşünen bir yapıdadır.
Nasıl mı.? çoğu ekmek peşinde koşan ama hüsrana uğrayan kişilerdir; Bir ünlü doğacakken onların adına alan adları alırlarki -> amaçları ilerde o alan adını o şahısın kendilerinden  satın alacağını düşünürler.
Şanslıysa olabilir ama gereksiz vakit kaybıdır.
Peki gelelim hack aleminde bu reg olayı nedir.?
Bunlar su katılmamıştır arkadaşlar piyasada, gündem yapmak için tutunmaya çalışırlar, Mesela bir hack grubu vardır (sözde) , Gider kurdish....[com] diye alan adlarını alırlar ertesi gün index atıp haberlere yollarlar sonrada  -> " Bilmem ne Grubu PKK Sitelerini Hackledi veya  Kan Kusturdu"
Diye başlıklar görürüz ve bunlarda kendilerini bir halt sanırlar bizim cahil kardeşlerimizde "helal olsun" diye götlerini kaldırır, bunu yapan gruplara örnek göstereceksek birkaçı; t**z - a*t ve eskiden nm*d gibi ve niceleri

Ve bir diğer konuda atıyorum site.com diye bir domain var bunun gidip .net adresini alarak index atan tiplerdir veyahut script kurup aynı havayı yaşattığını sanan ahmaklardır.

"babanızdan aldığınız paralara yazık (ÇOCUKLAR)"
Ve üzgünüm ki böyle tiplerle birlikteyiz, Umarım bilen arkadaşların diline ortak, bilmeyenlerinde gözünü bir nebze açmışızdır. İyi günler.

~ Hedef 2040 Yaşlı Bir Morrruk Olana Kadar Buradayım ~